Načítám Akce

« Všechny Akce

Květy hrají Psí Vojáky

16 července @ 20:00 - 22:00

CZK350

Po smrti Filipa Topola požádal Květy jeho manažer Romek Hanzlík, aby přearanžovali písně Psích vojáků. Mnoho let jsme je hráli na koncertech k Filipovým narozeninám. Později i na různých speciálních příležitostech. Vyšel i limitovaný náklad vinylů, který byl obratem rozebrán. Hrajeme skladby z různých období, od hitů k minimalistickým věcem, z větší části ve značně autorských úpravách.

Květy:

Skupina KVĚTY existuje už od začátku tohoto tisíciletí. Po celou dobu se výrazně měnil její zvuk. Od akustických nástrojů se přesunolo těžiště k hutnějšímu rockovému soundu s častým používáním elektroniky.
Ačkoliv je experimentální a hledačská, počet jejích posluchačů se rozrozstl do velmi širokého spektra. Oceňovány jsou silné texty, aranžérská barevnost, brilatní výtvarné řešení obalů desek, živelné koncerty a přítomnost humoru.
Kapela odehrála stovky vystoupení, včetně těch zahraničních (Srbsko, Rakousko, Polsko, Francie, Holandsko, Ukrajina).
Mezi dalšími cenami získala skupina i cenu Vinyla a také vyhrála třikrát cenu Anděl v žánru Alternativní hudba.
Skupina spolupracovala s divadlem DNO, natočila hudbu k rozhlasové hře složila a nahrála písně pro televizní seriál Svět pod hlavou oceněný Českým lvem.

Předprodej 300 Kč. Na místě pak 350 Kč

Děkujeme, že zakoupením lístku v předprodeji, projevíte zájem o akci.

Pro nás pořadatele, co nejedeme na sponzorech ani dotacích, ale i pro ty co třeba sponzory mají, je předprodej ukazatelem zájmu. Pokud se neprodají žádné lístky pár dní před koncertem, je velmi pravděpodobné, že pořadatel akcí zruší. Aspoň v malých klubech se to stane. Není totiž v silách pořadatelů zaplatit pár desítek tisíc za koncert. Pokud se chcete v budoucnu této pokažené radosti vyhnout, prosím kupujte si lístky v předprodeji. Jsou důležitým ukazatelem zájmu a věřte, že ani já ani kapela ze zrušení koncertu nemáme radost. To platí samozřejmě i pro jiné kluby a podniky.
Děkujeme za pochopení.

Bránu otevřeme v 19:00
Koncert pak začne v 20:00

Při nepříznivém počasí hrajeme uvnitř

Podrobnosti

Datum:
16 července
Čas:
20:00 - 22:00
Cena:
CZK350
Štítky Akce:
, , , ,

Místo konání

Pivnice Kateřinská 10
Kateřinská 10
Olomouc, 77900 Česká republika
View Místo konání Website